Ausztriai munkák - Farmer nadrágok gyártása

Farmer nadrágok gyártása

2024.01.10
Ausztriai munka, állás, ausztriai gyári munka munka, Parndorf

Vállalat:
Textilműhely Xò OG

Keveset beszél németül vagy egyáltalán nem beszél, vagy gyerekes szülő? Van egy állásajánlatunk az Ön számára!

Farmernadrágokat gyártó cégünk motivált és elkötelezett munkatársakat keres csapatunkba

Munkaköri leírás

Farmernadrágokat gyártó cégünk motivált és elkötelezett munkatársakat keres csapatunkba.

Amit ajánlunk:
- A farmernadrágok gyártásában dolgozó alkalmazottként Ön a gyártási folyamaton belüli különféle tevékenységekért felelős, többek között:
- Farmernadrág varrása, kikészítése specifikáció szerint
- Kész ruhadarabok minőségellenőrzése
- Ipari gépek használata anyagfeldolgozáshoz
- Együttműködés a csapattal a hatékony és időben történő gyártás biztosítása érdekében

Követelmények
- Farmernadrág gyártásban vagy ruhaiparban szerzett tapasztalat
- Ipari anyagfeldolgozó gépek kezelésének képessége
- Varrás és befejező technikák ismerete
- A részletekre való odafigyelés és precizitás a ruhagyártás során
- Német nyelvtudás nem feltétel

Ajánlunk:
- Rugalmas munkaidő, például részmunkaidős foglalkoztatásunk
9:00 - 9:30 / 15:00 - 15:30 hétfőtől péntekig
- Szakmai növekedési és fejlődési lehetőségek a divatiparban
- Inspiráló és együttműködő munkakörnyezet
- Azonnali toborzás
- Versenyképes fizetés 1450 eurótól 1850 euróig

A jelentkezéshez meg kell felelnie az osztrák állam követelményeinek, hogy rendszeres foglalkoztatást tudjunk biztosítani.
Jelenlegi önéletrajzát és tapasztalatait bemutató rövid kísérőlevelet az alábbi weboldalon található e-mail címre küldheti el: https://jobs.ams.at/public/emps/jobs/BTR3180411_15467566

Várjuk jelentkezését!

Címkék