Ausztriai munkák - Mitarbeiter_in Küche (m/w/d)

Mitarbeiter_in Küche (m/w/d)

2024.01.19
Ausztriai munka, állás, ausztriai gyári munka munka, Parndorf

Cég:
McDonald`s Restaurant NDL Restaurantbetriebs GmbH
Munkavégzés helye:
Wiener Str. 116, 7100, Neusiedl am See

A cég leírása
Globális piacvezetőként a rendszeres étkeztetés területén személyre szabott támogatást, rugalmas munkaidőt és a cégen belüli átlagon felüli előrelépési lehetőségeket kínálunk. Jól hangzik? Akkor kezdjük együtt!

Szakma
Konyhai alkalmazott (m/f/n)

Munkaköri leírás

Érdeklődők jelentkezését várjuk, de pályamódosítók vagy az alábbi szakmák előzetes tudásával rendelkező személyek jelentkezését is várjuk: szakács, konyhai kisegítő, vendéglátós, éttermi szakember, konyhai kisegítő, raktári alkalmazott, mosogatógép, csemegebolt munkatársa, polcfelügyelő

A következőket kínáljuk:
* Jó szórakozást egy változatos csapatban
* Jó egyensúly a munka és a magánélet között, figyelembe véve a magánéletét a névsor összeállításakor
* Biztos munkahely egy gazdaságilag stabil cégnél
* Képzésen és továbbképzésen való részvétel lehetősége
* Átlagon felüli előrelépési esély a vállalaton belül
* Teljes munkaidős munkavégzés esetén 1800 eurós kollektív szerződéses havi bruttó bér mellett ingyenes étkezés havi egyenértékig 200 euróig. A tényleges kompenzációs csomag képzettségen és szakmai tapasztalaton alapul, és meghaladja a kollektív szerződési minimumot.

Feladataid az étteremben:
* Termékeink étvágygerjesztő elkészítése
* Szoros együttműködés a konyhában dolgozó kollégáival
* Az áruk elérhetősége és a tisztaság a munkaterületén

Az Ön ideális profilja:
* Pontosan dolgozik, és mindig áttekintést tart
* Nem bánja, ha műszakban és hétvégén dolgozol
* A munkahelyi követelményeknek megfelelő német nyelvtudás
* Éttermi konyhában vagy vendéglátóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent

A jelentkezéshez meg kell felelnie az osztrák állam követelményeinek, hogy rendszeres foglalkoztatást tudjunk biztosítani.
Jelenlegi német nyelvű önéletrajzát az alábbi weboldalon található e-mail címre küldheti el: https://jobs.ams.at/public/emps/jobs/BTR874194_15920752

Várjuk jelentkezését!

Címkék