Ausztriai munkák - Abwascher_in

Abwascher_in

2024.01.21
Ausztriai munka, állás, ausztriai gyári munka munka, Parndorf

Cégleírás
A családi kézben lévő 3 csillagos Hotel Waldcafe az Ötztal-hegység közepén, a gleccserút közelében található, fantasztikus panorámával.

Mostantól 2024 április végéig szeretnénk megerősíteni csapatunkat

Szakma
Mosogató

Munkaköri leírás
AZ ÖN FELELŐSSÉGE:
- Fekete edények tisztítása
- Fehér edények tisztítása
- Konyha takarítás
- Hulladék megsemmisítés

AMIT HOZSZ:
- Szakmai tapasztalat előnyt jelent
- tiszta munka
- Csapatmunka és megbízhatóság

AZ ÖN MUNKAIDŐJE:
- heti 48 óra - megbeszélés szerint
- heti 6 nap
- Az alábbi fizetési adatok 40 órás heti munkaidőre vonatkoznak

AJÁNLATUNK ÖNEK:
- Ingyenes étkezés
- Szállás (egyágyas szoba zuhanyzóval/WC-vel/TV-vel) ingyenes

Hotel Restaurant Waldcafe
Riml család
Innerwaldstrasse 12
6450 Sölden

Általános információ
Cégadatok az egyenlő bánásmódról szóló törvénynek megfelelően
A mosogató munkakörben a minimálbér havi bruttó 2.000,00 euró teljes munkaidős foglalkoztatás alapján. Túlfizetési hajlandóság.

A jelentkezéshez meg kell felelnie az osztrák állam követelményeinek, hogy rendszeres foglalkoztatást tudjunk biztosítani.
Jelenlegi német nyelvű önéletrajzát az alábbi weboldalon található e-mail címre küldheti el: https://jobs.ams.at/public/emps/jobs/BTR62739_15921404

Várjuk jelentkezését!

Címkék