Ausztriai munkák - Produktionsmitarbeiter:in (m/w/d)

Produktionsmitarbeiter:in (m/w/d)

2024.01.26
Ausztriai munka, állás, ausztriai gyári munka munka, Parndorf

A cég leírása
Az Austria Pet Food kiváló minőségű osztrák kutya- és macskaeledeleket gyárt nemzetközi kiskereskedelmi láncok és szakkereskedők számára Európa-szerte. Európa legmodernebb gyártóüzemével a cég exkluzív saját márkás gyártó, és a „Made in Austria” fenntartható termékminőségre támaszkodik.
Keresünk:

Szakma
Gyártó alkalmazott (h/f/n)

Munkakör leírása
Gyártó csapatunkba 3 műszakban (teljes munkaidőben) keresünk erősítést a 7025 Pöttelsdorfban. Megbízható, pontos és lelkes? Akkor jelentkezz!

EZEK AZ ÖN FELADATAI:
- Áruk átvétele
- Húskészítés
- A gép működése
- Targoncai tevékenységek
- Kézi termelési tevékenységek

EZT KELL HOZNI:
- Elvégezte a hentes, szakács vagy élelmiszeripari technikus gyakornokságát
- Szakmai tapasztalat az ipari termelés területén különösen az élelmiszer- vagy takarmánygyártásban
- Elkötelezett, megbízható, pontos és lelkes munkastílus
- Jó német nyelvtudás
- Érvényes targoncajogosítvány előnyt jelent
- A munkahely eléréséhez magángépkocsi szükséges

AJÁNLATUNK ÖNEK:
- övőbiztos munkahely és a legmodernebb gyártás
- Egyedi hallásvédők ingyen
- Bérezés: évi bruttó 29 883 € + pótlékok
- Heti 37 óra – 38,5 órás szerződés esetén
- Témaspecifikus továbbképzési lehetőségek és előrelépési lehetőségek
- Csapatépítés/Rendszeres csapattevékenységek
- 3 műszakos modell kiszámítható munkaidővel
- Átlátható, világos kritériumokon alapuló belső bérrendszer

Austria Pet Food GmbH
Tegye meg az Avenue 2-t
7025 Pöttelsdorf

Általános információk
Cégadatok az egyenlő bánásmódról szóló törvény szerint
A termelési alkalmazott munkakörének minimális fizetése (m/f/d) teljes munkaidős foglalkoztatás alapján évi bruttó 29 883,00 euró.

A jelentkezéshez meg kell felelnie az osztrák állam követelményeinek, hogy rendszeres foglalkoztatást tudjunk biztosítani.
Jelenlegi német nyelvű önéletrajzát az alábbi weboldalon található e-mail címre küldheti el: https://jobs.ams.at/public/emps/jobs/BTR2070729_15864480

Várjuk jelentkezését!

Címkék