Ausztriai munkák - Hilfskraft (m./w.) - Spritzgusstechnik

Hilfskraft (m./w.) - Spritzgusstechnik

2024.02.01
Ausztriai munka, állás, ausztriai gyári munka munka, Parndorf

A cég leírása
ProForm Prototypen & Formenbau GmbH

Burgenland egyik vezető vállalata vagyunk a szerszámgyártás és a műanyag technológia területén.

Szerszámüzletünkben fröccsöntő formákat és lyukasztószerszámokat gyártunk saját gyártásunkhoz, valamint nemzetközi vevők számára az autóipari, háztartási és elektronikai szektorban.

Dinamikus csapatunk bővítéséhez keresünk:

Szakma Asszisztens (m./f.) - fröccsöntés technológia

Munkaköri leírás

műanyaggyártáshoz személyes kezdeményezéssel és minőségtudattal

Női jelentkezőkkel is szívesen felvesszük a kapcsolatot.

A termelés 2 műszakban, szükség esetén 3 műszakban történik.

Feladatok:
* Részvétel a gyártási folyamatban
* Műanyag alkatrészek ellenőrzése és sorjázása
* Csomagolás, szállítás
* Takarítási munka
* egyéb szükséges segédtevékenységek
* Műszakos munka

Követelmények:
* fizikai alkalmasság
* Gyártási területen gyakorlat, lehetőleg a műanyagfeldolgozó iparban
* műszaki ismeretek
* Német szóban és írásban a munkafeladatok megértéséhez és olvasásához
* Targonca jogosítvány (nem szükséges) előnyben részesített
* Saját gépjármű (műszaki munkában a cég telephelyének eléréséhez)
* Megbízhatóság és pontosság

Teljes foglalkoztatás (heti 40 óra) - azonnali belépéshez
Túlfizetés 3 hónap után bruttó 1.884,42

Általános információk
Cégadatok az egyenlő bánásmódról szóló törvény szerint
Az asszisztensi (férfi/női) - fröccsöntő technológia munkakörben a minimálbér havi bruttó 1.823,80 euró teljes munkaidős foglalkoztatás alapján. Túlfizetési hajlandóság.

A jelentkezéshez meg kell felelnie az osztrák állam követelményeinek, hogy rendszeres foglalkoztatást tudjunk biztosítani.

Jelenlegi német nyelvű önéletrajzát az alábbi weboldalon található elérhetõségek egyikére küldheti el: https://jobs.ams.at/public/emps/jobs/BTR1664051_15942459

Várjuk jelentkezését!

Címkék