Ausztriai munkák - Küchenhilfskraft (m/w)

Küchenhilfskraft (m/w)

2024.02.05
Ausztriai munka, állás, ausztriai gyári munka munka, Parndorf

A cég leírása
Fiatal és dinamikus csapat vagyunk 10 főből, akiknek továbbra is támogatásra van szükségük.
Élvezze a Crew Card sok előnyét!

Munkaköri leírás

Amit kínálunk:
Szállás és étkezés
szabályozott munkaidő
A közös munka a legfontosabb

Az Ön profilja:
Rugalmasság stressz idején
Csapatmunka képességek
önálló és tiszta munkavégzés
Jó hangulat és rugalmasság

Kiképzés
Műszaki iskola: Műszaki iskola vagy befejezett tanulószerződéses gyakorlat előnyt jelent
Tapasztalat
Szakmai tapasztalat előny
Általános információ
Cégadatok az egyenlő bánásmódról szóló törvénynek megfelelően
Konyhai kisegítő munkakör (m/f) minimálbér havi bruttó 2.455,00 euró teljes munkaidős foglalkoztatás alapján.

A jelentkezéshez meg kell felelnie az osztrák állam követelményeinek, hogy rendszeres foglalkoztatást tudjunk biztosítani.

Jelenlegi német nyelvű önéletrajzát az alábbi weboldalon található elérhetõségek egyikére küldheti el: https://jobs.ams.at/public/emps/jobs/BTR3614669_5158548_2

Várjuk jelentkezését!

Címkék